Close

Partneriem

 

Jaunumi

Bio-Venta iegūst Sudraba kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā

Kā naglai uz galvas - atnāca un ieguva sudrabu! Tieši tik trāpīgus vārdus Bio-Ventai sacīja Biznesa ilgtspējas indeksa ceremonijas vadītājs, aicinot saņemt Sudraba kategorijas apbalvojumu.

 

02.06.2017
 

Bio-Venta savu dalību Ilgtspējas indeksam pieteica pirmo reizi – “Sapratām, ka vēlamies iegūt neatkarīgu ekspertu novērtējumu savam darbam, pasākumiem un sistēmām, kas zināmā laika periodā ir ieviesti uzņēmumā”, par dalību Ilgtspējas indeksā stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Egils Staris.

 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz ietekmīgākā globālā indeksa Dow Jones Sustainability Index un Business in the Community CR Index pieredzi un starptautiski atzītas metodoloģijas, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās kategorijās: stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, vide un sabiedrība jeb vietējā kopiena. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

 

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Egils Staris: Šis ir novērtējums mūsu komandas darbam. Priecājos, ka pieteicām savu dalību Ilgtspējas indeksam un esmu gandarīts par iegūto novērtējumu. Pilnveidot uzņēmumā ieviestās labās prakses un pasākumus, kas tālāk veicinās uzņēmuma attīstību – tā ir neapsīkstoša ik katra uzņēmēja vēlme. Esam apņēmības pilni strādāt pie tā, lai 2018.gadā jau sastādītu konkurenci uzņēmumiem zelta un platīna kategorijās.

 

Par iegūto SUDRABA novērtējumu Bio-Venta izsaka pateicību Institute for Corporate Sustainability and Responsibility un Ekspertu un žūrijas komandai, kas rūpīgi vērtēja uzņēmuma ilgtspējas un korporatīvās atbildības praksi.

 


 

SIA „Bio-Venta” ir Baltijā lielākais biodīzeļdegvielas ražošanas un pārkraušanas komplekss, kas dibināts 2004. gadā ar kopējām investīcijām vairāk kā 77milj EUR. Izmantojot dabas sniegtos resursus – rapšu sēklas, tiek ražota biodīzeļdegviela, kas ir videi draudzīgāka degviela nekā fosilā dīzeļdegviela. Papildu produkti, kas rodas ražošanas procesā ir rapšu rauši (lopbarība), minerālmēslojums - kālija sulfāts un farmaceitiskas kvalitātes glicerīns. Pateicoties 70 milj EUR lielam gada apgrozījumam un dažādiem eksporta tirgiem, pēdējo gadu laikā, uzņēmums ir ierindots starp Latvijas TOP lielākiem eksportētājiem.

 

Papildu informācija rakstot e-pastu uz Daiga.Klavina@vktranzits.lv

<< atpakaļ