Close

Partneriem

 

Jaunumi

Zemnieku saimniecības Burtnieki vedums ieripoja SIA Bio-Venta teritorijā jau pirms pusdienas. Uzņēmums plāno uzsākt jaunās sezonas ražošanu pēc pāris dienām – jau šonedēļ.
29.07.2013

Ražošanas process allaž ir saistīts ar cilvēku lielu interesi, jo tā rezultātā rodas kaut kas jauns. Vienmēr ir saistošāk klātienē pārliecināties, kā tiek ražoti šķidro kristālu monitori, kā top maize, kā veidojas rapšu eļļa, biodegviela un citi produkti.

26.06.2013

Šobrīd SIA Bio-Venta aktīvi strādā pie līgumu slēgšanas par 2013.gada ražas rapšu sēklu iepirkumu, dodot iespēju vietējiem ražotājiem savu produkciju realizēt Latvijā. Būtiski atzīmēt, ka uzņēmums rūpīgi izvērtē savu piegādātāju produkcijas kvalitāti, veicot papildus piemaksas par kvalitātes rādītājiem.

25.06.2013
Kopš šī gada 1.aprīļa SIA Bio-Venta ir atkārtoti sertificēta jautājumos, kas attiecas uz ilgtspējas prasību ievērošanu un ir ieguvusi ISCC (International Sustainability and Carbon Certification) sertifikātu, kas ļauj tirgot sertificētu biodīzeļdegvielu Eiropas Savienības tirgū.
01.04.2013
Lapas: 1  2  3  4  5