Close

Partneriem

 

Jaunumi

Ražošanas process allaž ir saistīts ar cilvēku lielu interesi, jo tā rezultātā rodas kaut kas jauns. Vienmēr ir saistošāk klātienē pārliecināties, kā tiek ražoti šķidro kristālu monitori, kā top maize, kā veidojas rapšu eļļa, biodegviela un citi produkti.

26.06.2013

Šobrīd SIA Bio-Venta aktīvi strādā pie līgumu slēgšanas par 2013.gada ražas rapšu sēklu iepirkumu, dodot iespēju vietējiem ražotājiem savu produkciju realizēt Latvijā. Būtiski atzīmēt, ka uzņēmums rūpīgi izvērtē savu piegādātāju produkcijas kvalitāti, veicot papildus piemaksas par kvalitātes rādītājiem.

25.06.2013
Kopš šī gada 1.aprīļa SIA Bio-Venta ir atkārtoti sertificēta jautājumos, kas attiecas uz ilgtspējas prasību ievērošanu un ir ieguvusi ISCC (International Sustainability and Carbon Certification) sertifikātu, kas ļauj tirgot sertificētu biodīzeļdegvielu Eiropas Savienības tirgū.
01.04.2013

Šī gada decembra vidū notiks Ministru Kabineta Reformu vadības grupas sēde, kurā tiks spriests par biodegvielu nākotni. Lai pienācīgi sagatavotos šai sēdei, ir ticis veikts nozīmīgs darbs, informējot sabiedrību un presi par situāciju biodegvielu nozarē.

05.12.2012
Lapas: 1  2  3  4  5