Close

Partneriem

 

Par uzņēmumu

SIA Ventamonjaks serviss ir dibināta 2006.gada nogalē, reorganizējot AS Ventamonjaks – ilggadēju šķidro ķīmisko un naftas produktu tranzītpakalpojumu sniedzēju Ventspils brīvostā.

 

SIA Ventamonjaks serviss sniedz plašu pakalpojumu klāstu vairākiem ostas termināļiem – attiecīgo produktu izliešanu un uzglabāšanu krasta rezervuāros, kravu partiju komplektēšanu un iekraušanu tankkuģos, kā arī nepieciešamās dokumentācijas noformēšanu.Uzņēmuma darbības kvalitāti attiecīgi vadības un vides pārvaldības jomā apliecina saņemtie ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 sertifikāti, kā arī Latvijas Jūras administrācijas sertifikāts, kas apliecina uzņēmuma aizsardzības sistēmas atbilstību Starptautiskajam kuģu un ostas iekārtu aizsardzības kodeksam (ISPS code).

 

Uzņēmuma nepārtrauktais darbs ļauj apstrādāt līdz pat 250 dzelzceļa cisternām diennaktī un trīs dziļūdens piestātnēs apkalpot kuģus ar kravnesību līdz 60 000 tonnu.

 

SIA Ventamonjaks serviss strādā vairāk nekā 350 augsti kvalificēti darbinieki ar ilggadēju darba pieredzi, turklāt SIA Ventamonjaks serviss izmanto ES līdzekļus pastāvīgā savu darbinieku profesionālā apmācībā.