Close

Partneriem

 

Jaunumi

SIA Bio-Venta ver durvis pilsētas iedzīvotājiem

Ražošanas process allaž ir saistīts ar cilvēku lielu interesi, jo tā rezultātā rodas kaut kas jauns. Vienmēr ir saistošāk klātienē pārliecināties, kā tiek ražoti šķidro kristālu monitori, kā top maize, kā veidojas rapšu eļļa, biodegviela un citi produkti.

26.06.2013
 

Šī gada 2.jūlijā SIA Bio-Venta pilsētas iedzīvotājiem rīko atvērto durvju dienu. Šī ir iespēja ikvienam klātienē iepazīt rūpnīcu un izzināt biodegvielas ražošanas procesa daudzveidīgos etapus – sākot no rapšu eļļas iegūšanas tehnoloģijas un beidzot ar videi draudzīgas biodegvielas ražošanu. Šī ir iespēja tikties ar uzņēmuma vadošajiem profesionāļiem, uzdot viņiem interesējošos jautājumus un saņemt atbildes pēc būtības. Tā ir iespēja ikvienam pārliecināties par uzņēmuma ražošanas procesa augstajiem kvalitātes standartiem.

 

Rapšu eļļas iegūšanas tehnoloģija ietver rapšu sēklu attīrīšanu no putekļiem un citiem svešķermeņiem. Sēklām tiek noņemts apvalks, tās tiek uzsildītas, un mehāniskas spiešanas rezultātā rodas eļļa. Savukārt, ražošanas procesā vairākkārtīgi apstrādājot eļļu, rodas biodegviela un vairāki blakusprodukti, kas var tikt izmantoti arī citās nozarēs. Iekārtu darbība tiek vadīta ar programmējamiem loģiskiem kontrolieriem, kas nodrošina procesa automatizāciju. Ražošanas process ir pilnībā slēgts un drošs apkārtējai videi un cilvēka veselībai.

 

Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 63620870 vai sūtot informāciju pa e-pastu: ventspils@biodiesel.lv līdz š.g.1.jūlijam.

 

SIA Bio-Venta ir dibināta 2004.gadā un uzņēmuma apgrozījums 2012.gadā bija 70 milj. LVL, kas ir lielākais uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē.

<< atpakaļ