Close

Partneriem

 

Jaunumi

Dzelzceļa vagonā atrod kontrabandas cigaretes
SIA, Ventamonjaks Serviss, lejamkravu kraušanas iekārtu operatori dzelzceļa cisternas noliešanas laikā, vienā no kravas vagoniem konstatējuši aizdomīgu, melnas krāsas peldošu priekšmetu. Vagona apkalpošanas darbi nekavējoties tika pārtraukti, reizē paralizējot dzelzceļa cisternu kustību
02.11.2015
 

Ventamonjaks Serviss iekšējās drošības dienestam saņemot informāciju par konstatēto priekšmetu, tika izvirzīts pieņēmums, ka priekšmeta saturā visai iespējams atrodas kontrabandas cigaretes. Bet kā primāru izvirzot pilsētas iedzīvotāju un darbinieku drošību, tika pieņemts lēmums nekavējoties sākt apziņošanas procedūras un darbības, saskaņā ostas iekārtas aizsardzības plānu, kas paredz ostu un ostas iekārtu aizsardzības funkciju izpildi un uzraudzību pēc attiecīgām procedūrām līdz brīdim, kamēr ierodas atbildīgās un kompetentās valsts institūciju amatpersonas un pārņem vadību.

Ierodoties notikumu vietā atbildīgās valsts institūciju amatpersonas veica nezināmās izcelsmes priekšmeta apskati. Iekšējās drošības dienesta darbinieki, kopīgi ar iesaistītajām valsts institūcijām, pieņēma lēmumu attiecīgo dzelzceļa kravas partiju izvest no teritorijas, lai neitralizētu potenciālos sprādzienbīstamības draudus objekta izcelšanas brīdī. Pēc apskates un priekšmeta atvēršanas, tā saturā  tika atrastas kontrabandas cigaretes.

 

Uzņēmuma vadība izsaka pateicību iekšējās drošības dienesta darbiniekiem un valsts institūciju amatpersonām par darbu - situācijas veiksmīgai atrisināšanai.

<< atpakaļ