Close

Partneriem

 

Jaunumi

Bio-Venta ver durvis pilsētas iedzīvotājiem un citiem interesentiem
Š.g. 24.augustā plkst. 13:00 Baltijā lielākais biodīzeļdegvielas ražošanas un pārkraušanas komplekss Bio-Venta ver durvis pilsētas iedzīvotājiem un citiem interesentiem. Šī ir iespēja ikvienam klātienē iepazīt rūpnīcu, izzināt biodegvielas ražošanas procesa daudzveidīgos etapus un uzdot uzņēmuma speciālistiem sev aktuālus jautājumus.
12.08.2016
 

Interesentiem būs iespēja aplūkot procesus, kas sākas ar rapšu eļļas iegūšanas tehnoloģijām un beidzas ar videi draudzīgas biodegvielas ražošanu. Šī ir lieliska iespēja ikvienam tikties ar uzņēmuma vadošajiem profesionāļiem un uzdot viņiem interesējošos jautājumus.

 

Rapšu eļļas iegūšanas tehnoloģija ietver rapšu sēklu attīrīšanu no putekļiem un citiem svešķermeņiem. Sēklām tiek noņemts apvalks, tās tiek uzsildītas un, mehāniskas spiešanas rezultātā, tiek iegūta eļļa. Savukārt, ražošanas procesā, vairākkārtīgi apstrādājot eļļu, rodas biodegviela un citi blakusprodukti – rapšu rauši, kālija sulfāts u.c. Uzņēmuma ražošanas process ir pilnībā slēgts, drošs apkārtējai videi un cilvēka veselībai.

 

Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 63620870 vai sūtot informāciju uz e-pastu ventspils@biodiesel.lv līdz š.g. 23.augustam, plkst. 17:00


SIA „Bio-Venta” ir Baltijā lielākais biodīzeļdegvielas ražošanas un pārkraušanas komplekss, kas dibināts 2004. gadā ar kopējām investīcijām vairāk kā 77milj EUR. Izmantojot dabas sniegtos resursus – rapšu sēklas, tiek ražota biodīzeļdegviela, kas ir videi draudzīgāka degviela nekā fosilā dīzeļdegviela. Papildu produkti, kas rodas ražošanas procesā ir rapšu rauši (lopbarība), minerālmēslojums - kālija sulfāts un farmaceitiskas kvalitātes glicerīns. Pateicoties 70 milj EUR lielam gada apgrozījumam un dažādiem eksporta tirgiem, pēdējo gadu laikā, uzņēmums ir ierindots starp Latvijas TOP lielākiem eksportētājiem.

Papildu informācija rakstot e-pastu uz Daiga.Klavina@vktranzits.lv

<< atpakaļ