Close

Partneriem

 

Jaunumi

Kā naglai uz galvas - atnāca un ieguva sudrabu! Tieši tik trāpīgus vārdus Bio-Ventai sacīja Biznesa ilgtspējas indeksa ceremonijas vadītājs, aicinot saņemt Sudraba kategorijas apbalvojumu.

 

02.06.2017

SIA VentalI Termināls plāno veikt grozījumus atļaujā B kategorijas piesārņojošai darbībai. Izmaiņas ir saistītas ar terc-butilmetilētera (MTBE), aromātisko ogļūdeņražu naftas produktu un bāzes eļļas apjoma palielināšanu.

 

Piesārņojošās darbības vieta - Dzintaru iela 66, Ventspils. Iekārtu īpašnieks un operators - SIA VentalI Termināls.

25.01.2017
Š.g. 24.augustā plkst. 13:00 Baltijā lielākais biodīzeļdegvielas ražošanas un pārkraušanas komplekss Bio-Venta ver durvis pilsētas iedzīvotājiem un citiem interesentiem. Šī ir iespēja ikvienam klātienē iepazīt rūpnīcu, izzināt biodegvielas ražošanas procesa daudzveidīgos etapus un uzdot uzņēmuma speciālistiem sev aktuālus jautājumus.
12.08.2016
Tieši pirms 5 gadiem Bureau Veritas sertificēja BioVenta ražoto biodīzeļdegvielu atbilstoši ISCC sistēmas kvalitātes kritērijiem. Ikviens no šiem aizvadītajiem gadiem ir bijis pārliecības pilns, par Bio-Ventā ražotās biodīzeļdegvielas augsto kvalitāti un ilgtspēju, ko arī apliecina ISCC sertifikāts, kas šogad Bio-Ventai ir ticis piešķirts jau 5 reizi pēc kārtas.
21.04.2016
Lapas: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10