Close

Partneriem

 

Jaunumi

VK Ekspedīcijai 10 gadu jubileja
Oktobra sākumā apritēja 10 gadi kopš valsts uzņēmumu reģistrā tika izsniegta komersanta reģistrācijas apliecība uzņēmumam VK Ekspedīcija. Uzņēmums tika dibināts ar mērķi sniegt ekspeditora un amonjaka pārkraušanas pakalpojumus. Kravu vadīšanas un aģentēšanas pakalpojumi tiek sniegti kā vietējiem uzņēmumiem, tā arī ārzemju klientiem. 2005.gadā VK Ekspedīcija nodrošināja darba vietas 9 darbiniekiem, šobrīd uzņēmumā strādā jau 16 augsti kvalificēti speciālisti, aģenti - ekspeditori, loģistikas speciālisti, uzskaitveži, kravu pieņēmēji – nosūtītāji u.c. speciālisti.
08.10.2015
 

2014.gadā VK Ekspedīcijas komandai izdevies ekspedēt kravas, kuru kopējais apjoms pārsniedz 1 milj. tonnas. Saimnieciskās darbības rezultāti par 9 šī gada mēnešiem liecina, ka 10 jubilejas gads uzņēmumam būs vēl veiksmīgās un kravu transportētais apjoms pārsniegs 2014. gada rādītājus. Uzņēmuma vadība lepojas ar atbildīgu un prasmīgu darba kolektīvu, kur darbinieku profesionālās iemaņas un kvalitātes prasības tiek nepārtraukti pilnveidotas un attīstītas.

 

VK Ekspedīcijas vadība saka PALDIES visiem uzņēmuma darbiniekiem par ieguldīto darbu un sadarbības partneriem un pārējiem VK Tranzīts grupas uzņēmumiem par veiksmīgu sadarbību

<< atpakaļ