Karjera

Vēlies iegūt unikālu pieredzi, jaunas zināšanas un draudzīgus kolēģus?

Piesakies darbam pie mums!
Skatīt visas vakances
image

Galvenās darba jomas

IT speciālisti

Pateicoties mūsu radošajiem, analītiski domājošajiem un datus mīlošajiem IT speciālistiem, uzņēmumos tiek automatizēti daudzi pārvaldības procesi, lai kolēģi citos departamentos varētu strādāt daudz efektīvāk.

Tehnoloģija un tehniskais nodrošinājums

Lielākā daļa mūsu darbinieku ir eksakto zinātņu speciālisti – ķīmiķi, tehnologi, mehāniķi, elektriķi, operatori, laboranti, kuru prasme nodrošināt sarežģītus tehnoloģiskos procesus ir veiksmīgas uzņēmējdarbības pamats.

Loģistika

Kravu saņemšana un nosūtīšana ar autotransportu, pa dzelzceļu un jūras ceļiem prasa precīzu, ātru un saliedētu darbu. Mūsu loģistikas speciālisti ir īsteni komandas spēlētāji!

Finanses

Finansistu komanda - profesionāli grāmatveži, ekonomisti un analītiķi. Viņu pārziņā ir ne tikai ikdienas grāmatvedības uzskaite, bet arī uzņēmējdarbības nākotnes prognozes.

Tirdzniecība

Individuāla pieeja katram klientam, spēja pārliecināt un izdarīt vairāk nekā apsolīts - īpašības, kas raksturo mūsu pārdošanas speciālistus.

Drošība, vide un cilvēki

Droša un patīkama darba vide, jēgpilns un labi atalgots darbs - priekšnosacījums apmierinātībai ar darbu. Tādēļ mūsu apsargu, ugunsdzēsēju, biroja administratoru un personāla speciālistu galvenā rūpe ir atbalsts kolēģiem, droša un patīkama darba vide.

Papildu labumi mūsu darbiniekiem

Konkurētspējīgs atalgojums
Veselības apdrošināšana
Kopīgi atpūtas pasākumi
Pabalsts, dodoties pensijā
Dāvanas darbinieku bērniem Ziemassvētkos
Finansiāls atbalsts ģimenēm ar 3 un vairāk bērniem
Dāvanas jubilejās un sakarā ar bērniņa piedzimšanu
Ceturkšņa, gada prēmijas
Papildu brīvdienas un saīsināts laiks pirmssvētku dienās
Saīsināts darba laiks Zinību dienā